Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na dni otwarte naszej szkoły. Widzimy się 15 marca oraz 12 kwietnia w godzinach 13:00-17:00. Do zobaczenia!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na dni otwarte naszej szkoły. Widzimy się 15 marca oraz 12 kwietnia w godzinach 13:00-17:00. Do zobaczenia!

Ostatnie dni obfitowały w dobrą zabawę! Najpierw swój bal miały klasy 1-3. Parę dni później bawiła się młodzież - klasy 4-8.
Nagrania dostępne są na naszym facebooku i instagramie. Zapraszamy!
https://fb.watch/iQb1TpP0NF/
https://fb.watch/iQb3_agRyg/
https://www.instagram.com/niepubliczna_szkola_absolwent/
Uczniowie klasy 5 przedstawiają plakaty z kobietami, które odznaczyły się w hirtorii świata
Uczniowie klasy I i II uczestniczyli w warsztatach w Galerii BWA. Stworzyli tam wspaniałe walentynkowe dzieła.
W dniu zakochanych na naszych uczniów czekały przyjemne niespodzianki przygotowane przez Samorząd Uczniowski. Każdy, kto przekroczył próg szkoły, losował połówkę karteczki z numerkiem. Za znalelezienie swojej drugiej połówki otrzymywano słodką nagrodę. Tego dnia działała także poczta walentynkowa, która miała pełne ręce roboty!
Ucznoiwie klasy 1 i 2 odwiedzili dzisiaj Multicentrum, gdzie mogi sprawdzić się w roli ma≥łych konstruktorów, a także małych programistów.
Wzruszająca wizyta pani Julii Żak - założycielki fundacji Міжнародний Благодійний Фонд «ВзаємоДія – це МИ» do której dotarły paczki przygotowane przez naszych uczniów i ich rodziców, we współpracy z panią Małgorzata Smieszek-Leszczyńska oraz Rotary Club. Pani Julia zajmuje się wolontariatem na Ukrainie, mieszka tam i wspiera lokalną ludność cywilną. Dostarcza pomoc humanitarną przesiedleńcom. Obecnie ma w planach stworzenie centrum rehabilitacji matek z dziećmi w kierunku leczenia traum wojennych. Dziękujemy za odwiedziny! Było nam niezmiernie miło.
Nasi uczniowie są zawsze gotowi do pomocy!
Kolejne spotkanie Leśnej Bandy z Drzewicą Magdą z Fundacja Edukacji Leśnej Drzewice zaliczone. Wypatrywaliśmy tropów i kup zwierząt leśnych (z sukcesem), wspólnymi siłami zbudowaliśmy szałas (w użyciu była najprawdziwsza piła!
A dodatkową atrakcją był... śnieg
Dziś odwiedziła nas pani Małgosia Sadowska z Radia Olsztyn, która przeprowadziła rozmowę z Malwinką i jej rodzicami. Efekty tego wywiadu mogliśmy podziwiać na łamach Radia Olsztyn w audycji
Nasza uczennica Malwinka, której prace udostępnialiśmy we wcześniejszych postach, jest najmłodszą stypendystką Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci. W sobotę Jej dwie prace zostały wybrane na wystawę w Galerii Abakus na Starym Mieście w Warszawie.
Wystawa trwała od 12 stycznia do 13 lutego.
Są takie dni, kiedy czujemy się wszyscy jak jedna, wielka rodzina. Dzisiaj zebraliśmy się wszyscy w holu szkoły, gdzie zaczęliśmy grać i śpiewać kolędy. Odśpiewaliśmy też piosenkę swiączeczną napisaną przez jednego z naszych kolegów - Janka z ósmej klasy. Każdy z nas, zna ją już na pamięć. Po tym ciepłym czasie przeszliśmy do sal, gdzie czekały na nas stoły zastawione potrawami przygotowanymi przez nasze wyjątkowe panie kucharki. To był wspaniały dzień!
Nasi uczniowie mają wielkie serca.
Tak jak każdego roku, tak i w tym cała społeczność szkolna wzięła udział w akcji GWIAZDKA Z PRZYSZŁOŚCIĄ Fundacja "Przyszłość dla Dzieci". Słodycze bezcukrowe i bezglutenowe oraz drobne prezenty zostały przekazane na rzecz podopiecznych fundacji.
Rok szkolny 2022/2023 obfituje w wiele wspaniałych wydarzeń, ale 30-lecie szkoły jest niewątpliwie najważniejsze z nich. Uroczystość tę celebrowaliśmy podczas gali Absolwent Show, która odbyła się w Auditorium Maximum w Olsztynie. Nie zabrakło łez wzruszenia, ale i szczęścia. Nasi uczniowie zaprezentowali wszystkie swoje talenty muzyczno-taneczne. Na scenie zagościł sam Elvis Presley! Pani Dyrektor - Zofia Rączkiewicz - nagrodziła pracowników, którzy są z nią od samego powstania szkoły. To niebywałe wydarzenie na pewno zagości w naszej pamięci na długo.
Klasy 1-3 wybrały się dzić do Krainy Elfów, gdzie posiadły piękną i - jak się okazało - całkiem skomplikowaną umiejętność malowania na szkle. Warszataty były bardzo kolorowe i pełne uśmiechu. Dziękujemy!
Członkowie Samorządu Szkolnego odwiedzili dzisiaj Schronisko dla zwierząt w Olsztynie, gdzie przekazali ogromny zapas karmy. Środki pozyskaliśmy ze świątecznego kiermaszu ciast. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc, a w szczególności pani Agnieszcze, która pomogła nam dostaczyć przesyłkę :)
Klasa czwarta, piata i szósta odwiedziły dzisiaj stolicę. Odwiedziliśmy Teatr Rampa, gdzie obejrzeliśmy spektakl pod tytułem "Mały Syrenek". Następnie pojechaliśmy na starówkę, gdzie zjedliśmy pyszny obiad i skorzystaliśmy z oferty pięknego jarmarku świątecznego. To była wspaniała przygoda!
Nasi cudowni Uczniowie wystąpili na wielkiej scenie w trakcie przedświątecznej imprezy organizowanej przez MOK Olsztyn "Święta! Dobrze Was widzieć". Mimo zimowej aury artyści profesjonalnie zaprezentowali swoje talenty, rozgrzewając serca zgromadzonej publiczności.
Serdecznie im dziękujęmy i gratulujemy!
Światowy Dzień Pluszowego Misia świętowaliśmy z niedźwiedziem Wojtkiem, samotnym misiem, który znalazł nową rodzinę wśród polskich żołnierzy, a gdy dorósł, wziął udział w bojowej akcji pod Monte Cassino. Pani Dyrektor zaprezentowała część swojej kolekcji misiów, a pani Jola (przerywając gotowanie obiadu) upiekła nam pyszne misiowe ciasteczka.
Dziś odwiedziliśmy magiczne miejsce - Konsulat św. Mikołaja w Kętrzynie. Gościliśmy w bajkowych pomieszczeniach, oglądaliśmy przepięknie udekorowane choinki oraz najrozmaitsze szklane, ręcznie malowane bombki.
Powered by aSc EduPage