W naszej szkole dzieci uczą się grać w szachy już od pierwszej klasy - i to strzał w dziesiątkę!
Szachy rozwijają logiczne myślenie, koncentrację, cierpliwość i umiejętność planowania. A przy tym to świetna zabawa i zdrowa rywalizacja!
Nasi mali szachiści z każdym tygodniem stają się coraz lepsi, a my jesteśmy z nich bardzo dumni!